Ego & Star-Lord 2-Pack - Marvel Legends Guardians of the Galaxy Vol. 2

₴1,150.00
Out of stock
SKU
1152

Набір колекційних фігурок "Вартові галактики 2" від Hasbro (США). Серія Marvel Legends Guardians of the Galaxy Vol. 2

Інтернет-магазин Супергерої представляє набір колекційних фігурок "Вартові галактики 2" від Hasbro, відомого американського виробника. Модельки, що зображують Зоряного Лорда та його батька Его, входять до серії Marvel Legends Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Пітер Квіл не знав свого справжнього батька. З дитинства його виховував та навчав Йонду - космічний пірат, що викрав його з Землі. Тим більшим шоком стала для Зоряного Лорда поява в його житті справжнього тата. Его - не просто надзвичайно потужна істота, він - один з Целестіалів, богоподібних істот, чия міць не піддається обчисленню. Він - ціла планета, а згодом, з допомогою сина, Его планує увібрати в себе весь Всесвіт. Але чи варта для Зоряного Лорда ця невимовна сила життя друзів?..

Колекційні фігурки Зоряного Лорда та Его - це високоякісні копії ключових персонажів фільму "Вартові Галактики 2". Кожна деталь костюмів передана надзвичайно точно, а риси облич змальовані з акторів Кріса Пратта та Курта Рассела, що зіграли відповідні ролі у фільмі. Моделі оснащені великою кількістю точок артикуляції, тож в них згинаються кінцівки та крутяться шиї. Це дозволяє надавати іграшкам різні пози. Набір колекційних фігурок Зоряного Лорда та Его стане справжньою знахідкою як для дитини, так і для дорослого шанувальника коміксів та фільмів Marvel!

До набору входить зброя Зоряного Лорда та змінні голови модельок. 

Розмір фігурок: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

Чи Ви знали?

Існує думка, що Его як персонаж уособлює собою страх людей 60-х років минулого сторіччя перед глобальними катастрофами.

Write Your Own Review
You're reviewing:Ego & Star-Lord 2-Pack - Marvel Legends Guardians of the Galaxy Vol. 2
Your Rating
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix