Чёрная Пантера - Коллекционная фигурка Marvel Black Panther Legends

₴1,350.00
In stock
SKU
1163
Чёрная Пантера - Коллекционная фигурка Marvel Black Panther Legends is available to buy in increments of 1

Колекційна фігурка Чорна Пантера від компанії Hasbro (США). Серія Marvel Black Panther 6-inch Legends.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Чорна Пантера від легендарної американської компанії Hasbro. Моделька належить до серії Marvel Black Panther 6-inch Legends.

Загублена в африканських джунглях країна Ваканда багато років перебуває під владою славетної династії королів, до якої належить і принц Т'Чалла. Але саме йому випала доля боронити свободу та добробут свого народу в ці нелегкі часи позаземних технологій та глобальних загроз. Вміло поєднавши досягнення цивілізації з магічними знаннями своїх пращурів, Т'Чалла в образі Чорної Пантери готовий дати відсіч будь-якому злодію!

Колекційна фігурка Чорна Пантера зроблена з якісного нетоксичного пластику та вкрита стійкою фарбою, що не пристає до рук. Моделька має багато точок обертання, тож в неї рухаються руки, ноги, а також крутиться голова. Це дозволяє надавати іграшці будь-яку позу з фільму! Фігурка Чорної Пантери має неймовірний рівень деталізації. Особливо це стосується костюму та обличчя супергероя, яке відтворює риси актора Чедвіка Боузмана. Крім того, до набору входять змінні кисті рук, голова та частина бонусної модельки, яку можна отримати, зібравши всю серію Marvel Black Panther Legends. Колекційна фігурка Чорна Пантера справить враження як на дитину, так і на дорослого шанувальника коміксів Marvel!

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

Чи Ви знали?

Згідно з коміксами, Чорна Пантера здатен керувати своїм костюмом силою думки. За його бажанням, броня приймає вигляд звичайного одягу, чи навпаки стає куленепробивним заслоном, що боронить свого володаря від більшості небезпек.

Write Your Own Review
You're reviewing:Чёрная Пантера - Коллекционная фигурка Marvel Black Panther Legends
Your Rating
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix