Чорная Пантера - Колекційна фігурка Marvel Legends Walmart Exclusive

₴1,150.00
In stock
SKU
1155
Чорная Пантера - Колекційна фігурка Marvel Legends Walmart Exclusive is available to buy in increments of 1

Фігурка Чорна Пантера Marvel Legends Walmart Exclusive від Hasbro (США)

Інтернет-магазин Супергерої представляє ексклюзивну колекційну фігурку Чорна Пантера з серії Marvel Legends Walmart Exclusive від легендарних Hasbro!

Чорна Пантера стоїть на захисті Ваканди - країни, що ховається вглибині африканського континенту. Сягнувши неймовірного рівню розвитку завдяки вібраніуму, Ваканда може вважатись найбільш розвиненою країною в світі. Чорна Пантера рівною мірою поєднує надсучасні досягнення науки із стародавніми знаннями предків. Зло у будь-якому вигляді буде подолане - заради Ваканди і світу!

Колекційна фігурка Чорна Пантера Marvel Legends Walmart Exclusive зроблена з надзвичайно якісного пластику та вкрита стійкою фарбою, що не пристає до рук. Іграшка має багато точок артикуляції, тож в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Це дозволяє надавати модельці різних поз. До набору входять різноманітні аксесуари супергероя, в тому числі - бойовий спис. Ця ексклюзивна фігурка Чорної Пантери з серії Marvel Legends Walmart Exclusive стане справжньою перлиною будь-якої колекції!

Рекомендований вік: від 3 років

Розмір фігурки: 15 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Чорна Пантера з серії Marvel Legends Walmart Exclusive у будь-який зручний для вас спосіб!

Чи Ви знали?

Ваканда вперше згадується в коміксі Фантастична Четвірка #52 (липень 1966). Її вигадали Стен Лі та Джек Кірбі.

Write Your Own Review
You're reviewing:Чорная Пантера - Колекційна фігурка Marvel Legends Walmart Exclusive
Your Rating
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix